Сімейний
У нашому готелі є три Сімейних номери. Це двокімнатний номер з одним двоспальним ліжком і 2 - ма розкладними кріслами.
У номері знаходиться санвузол, фен, праска, рушники 4 - шт, одноразові гігієнічні набори (шампунь , мило), змінне взуття (одноразові тапочки). Номер мебльований: шафа для одягу та взуття  журнальний столик, біля ліжка тумбочка з настільним світильником. У номері знаходиться міні холодильник. У кожному номері працює WI FI і супутникове телебачення.
Номер 2+1

Однокімнатні номери з балконом і санвузлом в номері. Номер укомплектований двоспальним ліжком, 1-м розкладним кріслом, шафою для одягу, журнальним столиком, міні холодильником. На балконі столик і два крісла. У номері знаходяться: рушники 4шт, фен, праска, гігієнічні одноразові набори (мило, шампунь, одноразові тапочки). У кожному номері працює WI FI і супутникове телебачення. 

Номер 1+1

Однокімнатні номери укомплектовані односпальними або двоспальними ліжками. У номерах даного типу санвузол спільний на кілька номерів. У номері знаходиться шафа для одягу та взуття, біля ліжка тумбочка з настільним світильником. У номері знаходиться міні холодильник. У кожному номері працює WI FI і супутникове телебачення. Гігієнічні одноразові набори (мило, шампунь, одноразові тапочки) і рушники 2-шт.

Територія готелю